pies-6

Nobile restaurant

CHUť KAVKAZU V EURóPE

Trip Advisor logo

Front Page SK

Prečo ju milujeme

Kaukazská kuchyňa

Kaukazskú kuchyňu nemožno popísať bez toho, aby sme nespomenuli hojnosť čerstvých surovín, harmóniu dokonale upečeného mäsa a hlbokú lásku k chlebu. Chlieb pečieme plochý a radi ho plníme plníme lahodným syrom, mäsom alebo kapustou. Víno je pre nás základným spoločníkom každého jedla, preto vám radi odporučíme vína z našej selekcie, pripravované tradičným kaukazským spôsobom. Navyše, v Nobile vám naservírujeme plné priehrštia svetoznamej kaukazskej pohostinnosti a priateľskej atmosféry aby ste od nás vždy odchádzali s pocitom dokonalého kulinárskeho zážitku.

Rezervácie

pie

Autentické

recepty

fish
salad

Recepty

Vyskúšajte niečo výnimočné

Naše menu

Centrálnym elementom kaukazských reštaurácií je pec/rúra, v ktorej sa pripravujú tradičné pirohy a khachapuri (gruzínsky syrový chlieb). Pec v Nobile je schopná skutočných zázrakov a pirohy, ktoré sa v nej pripravujú, sú takmer identické ako tie, ktoré nájdete v Gruzínsku alebo Osetku. Ak ste ešte nemali príležitosť ochutnať gruzínske špeciality, potom vám môžeme odporučiť polievku kharcho, khinkali alebo khachapuri. Ak už ste znalý gruzínskej kuchyne, určite oceníte autentickosť týchto jedál, pretože všetky sú vyrobené podľa rodinných receptov, ktoré sa dedia z generácie na generáciu. A pre tých, ktorí ešte nie sú pripravení pochutnať si na kaukazských dobrotách, môžu kuchári pripraviť tradične jedlá európskej kuchyne ako viedenský rezeň alebo Caesarský šalát.

Zobraziť menu

Kaukas

Objavte

náš príbeh

O nás

KAHA KOBIASHVILI

Šéfkuchár

“Vyrastal som v rodine, kde sme mali úctu k starším, rešpektovali deti a často prijímali hostí. Počas detstva som sledoval, ako moji starí rodičia vždy varili niečo zaujimavé a chutné a veľmi sa mi to páčilo. Všetky tieto recepty som si ponechal a teraz som rád, že ich môžem používať“.

Kaha Kobiashvili je šéfkuchár zodpovedný za prevádzku kuchyne v Nobile. Kaha je zosobnením kaukazskej kuchyne a skutočným milovníkom varenia, ktorý verí, cit pre jedlo človek dostáva do vienka pri narodení : «buď chuť jedla dokážete precítiť, alebo nie».

O nás

Vinum Nobile
Organické

suroviny

From our farm SK

Varíme z toho, čo si dopestujeme

Z našej Farmy

V Nobile veríme, že vydatné a chutné jedlo je kombináciou kvalitných ingrediencií a lásky k vareniu. Preto suroviny, z ktorých varíme, pochádzajú z našej vlastnej farmy v malebnej dedinke Malé Ripňany. Na farme chováme kŕdle kurčiat, stáda oviec alebo dojníc, ktoré sa môžu voľne pohybovať po pastvinách a spásať naše zelené polia. Práve preto môžeme v našich pokrmoch použiť mäso, mlieko alebo syr tej najvyššej kvality. V Nobile máme čerstvé ryby vždy v ponuke, keďže pstruhy, kapry a jesetery chováme v našich rybníkoch. Čistý vzduch a výživná pôda miestnej oblasti nám tiež umožnuje pestovať rôzne odrody hrozna, z ktorého vyrábame celosvetovo oceňované vína VINUM NOBILE.

Naše vína
Naša farma

Map front SK