Interior

O nás

O nás

reštaurácia

Keď pokračovatelia kaukazských kulinárskych tradícií otvoria reštauráciu na Slovensku, výsledkom môže byť jedine tradičné a lahodné menu a pohostinná, domáca atmosféra.
Dvojposchodová reštaurácia Nobile leží priamo v srdci Bratislavy, na Hviezdoslavovom námestí. Cez jej okná môžete obdivovať krásy námestia ako aj historickú budovu Slovenského národného divadla. Vo vnútri reštaurácie je každý detail interiéru a jedálneho lístka vybraný s láskou a úprimnou túžbou prekvapiť štýlom a chuťou.
Impozantné dekorácie, koreniny a sladkosti na regáloch alebo čerstvé kvety vytvárajú atmosféru tepla a pohody, ktorá vedie k relaxu a príjemnému zážitku pre celú rodinu.
Na prvom poschodí reštaurácie je umiestnená banketová hala s terasou s výhľadom na námestie ako aj súkromná miestnosť s karaoke. Toto poschodie má kapacitu okolo 60 hostí a je ideálne pre svadby, narodeninové oslavy alebo firemné stretnutia.
“Nobile” si ctí dôležitosť rodinných tradícií; reštaurácia má preto aj detský kútik a cez víkendy organizuje zábavné programy pre deti.

Kaukas

Objavte

náš príbeh

Caucasus SK

shashlik

Odkiaľ pochádzame?

KAUKAZ

Kaukazský región je skutočným kultúrnym melting pot. Leží na hraniciach Európy a Ázie a rozprestiera sa ponad Arménsko, Azerbajdžan, Gruzínsko a Rusko. Kaukazská kuchyňa spája kulinárske tradície týchto regiónov a preto kaukazské jedlá nepatria výhradne jednej krajine. Naopak, spájajú ich jedinečné kuchárske nápady, príchute a prísady, ktoré majú tieto regióny spoločné. Avšak, napriek spoločným črtám, môžu vždy prekvapiť svojimi miestnymi obmenami a variáciami.

Hashlama

Náš

tím

The Team SK

KAHA KOBIASHVILI

Šéfkuchár

“Vyrastal som v rodine, kde sme mali úctu k starším, rešpektovali deti a často prijímali hostí. Počas detstva som sledoval, ako moji starí rodičia vždy varili niečo zaujimavé a chutné a veľmi sa mi to páčilo. Všetky tieto recepty som si ponechal a teraz som rád, že ich môžem používať“.

Kaha Kobiashvili je šéfkuchár zodpovedný za prevádzku kuchyne v Nobile. Kaha je zosobnením kaukazskej kuchyne a skutočným milovníkom varenia, ktorý verí, cit pre jedlo človek dostáva do vienka pri narodení : «buď chuť jedla dokážete precítiť, alebo nie».

Team

Kaha sa narodil a vyrastal v Gruzínsku, takže sa v jeho rukách spája slnko a pohostinnosť východu, ako aj vôňa čerstvého korenia z gruzínskych horských dedín. Jeho kulinárska cesta sa začala v ranom detstve, keď ho starý rodičia uviedli do tajov varenia a vzbudili v ňom vášeň pre jedlo. Kaha si ctí svoje dedičstvo a usiluje sa jedlá v reštaurácii pripravovať výhradne z domácich receptov. V rodnom Tbilisi, Kaha varil pre prezidentov a celebrity, a teraz zdieľa svoj talent a zručnosti s obyvateľmi a návštevníkmi Slovenska.

Babushka cooking

Kto je

Babushka

Babushka SK

Babushka

Duša našich koláčov

Tajní kuchári

Kto by nemal rád čerstvé, domáce pečivo? Obzvlášť domáce osetské koláče plnené mäsom, syrom, tekvicou alebo zemiakmi. Plnené koláče majú v kaukazskej kuchyni dlhoročnú tradíciu. Mnohé deti si pamätajú svoju babičku alebo «bábušku», ktorá pre nich piekla syrové koláče a naplnila tým celý dom bohatou a lahodnou arómou čerstvého pečiva. Vieme, že cesto potrebuje teplo milujúcich rúk a bohaté skúsenosti s pečením. Preto sme k nám do Nobile pozvali «bábušky» priamo z Osetska, ktoré pre vás pečú tieto úžasné plnené koláče.